Jdi na obsah Jdi na menu

ORGANIZACE - ZÁŘÍ

4. 9. 2018

ORGANIZACE ŠKOLNÍ DRUŽINY OD 3.9. DO 28.9.2018

 

1.oddělení - Andrea Šimůnková (vilka vpravo)

PO - 16:15 - 17:00  u B. Šavlové (4. patro v nové budově)
ÚT - 16:00 - 17:00  u B. Šavlové (4. patro v nové budově)
ST -  16:00 - 17:00  u Š. Tomášové (2. patro v nové budově - 3.B)
ČT - 16:00 - 17:00  u I. Veselé (1. patro v nové budově - 1.A)
PÁ - 16:00 - 17:00  u K. Srpové (přízemí v hlavní budově - 4.A)

 

 2. oddělení  -  Ivana Veselá (1. p. v nové budově - 1.A)  

PO -         do 17:00 ve svém oddělení
ÚT -  16:30 - 17:00  u B. Šavlové (4. patro v nové budově)
ST -  16:15 - 17:00  u u Š. Tomášové (2. patro v nové budově - 3.B)
ČT -         do 17:00 ve svém oddělení
PÁ -  16:15 - 17:00  u K. Srpové (přízemí v hlavní budově - 4.A)

 

 3. oddělení - Ladislava Komendová (3. p. v nové budově - 2.B)

PO - 16:45 - 17:00 u B. Šavlové (4. patro v nové budově)
ÚT - 16:00 - 17:00 u B. Šavlové (4. patro v nové budově)
ST - 16:00 - 17:00  u u Š. Tomášové (2. patro v nové budově - 3.B)
ČT - 16:00 - 17:00  u I. Veselé (1. patro v nové budově - 1.A)
PÁ - 16:00 - 17:00  u K. Srpové (přízemí v hlavní budově - 4.A)

 

4. oddělení - Gabriela Bejvlová (vilka vlevo)

PO - 16:15 - 17:00  u B. Šavlové (4. patro v nové budově)
ÚT -         do 17:00 ve svém oddělení
ST  - 16:15 - 17:00  u Š. Tomášové (2. patro v nové budově - 3.B)
ČT -         do 17:00 ve svém oddělení
PÁ - 16:15 - 17:00 u K. Srpové (přízemí v hlavní budově - 4.C)

 

5. oddělení - Tereza Hrbková (přízemí v nové budově - 1.B)

PO - 16:00 - 17:00  u B. Šavlové (4. patro v nové budově)
ÚT - 16:15 - 17:00 u B. Šavlové (4. patro v nové budově)
ST - 16:30 - 17:00  u Š. Tomášové (2. patro v nové budově - 3.B)
ČT - 16:15 - 17:00  u I. Veselé (1. patro v nové budově - 1.A)
PÁ - 16:15 - 17:00  u K. Srpové (přízemí v hlavní budově - 4.A)

 

6. oddělení - Šárka Tomášová (2. p. v nové budově - 3.B)

PO -        do 17:00  ve svém oddělení
ÚT -        do 17:00  ve svém oddělení
ST  -       do 17:00  ve svém oddělení
ČT - 16:30 - 17:00  u I. Veselé (1. patro v nové budově - 1.A)
PÁ - 16:30 - 17:00  u K. Srpové (přízemí v hlavní budově - 4.A)

 

7. oddělení - Kateřina Srpová (přízemí v hlavní budově - 4.A)

PO - 16:30 - 17:00  u B. Šavlové (4. patro v nové budově)
ÚT - 16:15 - 17:00  u B. Šavlové (4. patro v nové budově)
ST -  16:30 - 17:00  u u Š. Tomášové (2. patro v nové budově - 3.B)
ČT -  16:30 - 17:00  u I. Veselé (1. patro v nové budově - 1.A)
PÁ -         do 17:00  ve svém oddělení

 

8. oddělení  -  Barbora Šavlová (4 p. v nové budově)

PO -        do 17:00  ve svém oddělení
ÚT -        do 17:00  ve svém oddělení
ST - 16:30 - 17:00  u u Š. Tomášové (2. patro v nové budově - 3.B)
ČT - 16:30 - 17:00  u I. Veselé (1. patro v nové budově - 1.A)
PÁ - 16:30 - 17:00  u K. Srpové (přízemí v hlavní budově - 4.A)